Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips Lumea IPL kezelés...

Philips Lumea IPL kezelés (otthoni) után egy nappal kiütések jönnek ki. MI lehet a gond?

Figyelt kérdés

Megkaptam a gépet, első kezelés után semmi gond nem volt. Második kezelés után, az egész lábam tiszta kiütés lett, mintha 50 db szúnyogcsípés lenne rajta. Iszonyúan viszket, és már egy hét eltelt, még mindig ronda. Javul, múlik, csak lassan. Próbáltam, hogy nem egyből borotválkozás után csinálom, hátha az a baj, de nem. Ugyanúgy kiütéses lett a másik lábam is.

Járt más is így? Annyira bosszant, mert amúgy meg hatásos a gép.


2020. jan. 23. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelen!A gépem típusa más (Dees) de ugyanígy vagyok,mint te.Valamiféle allergiás reakció,de nem értem,mire is konkrétan.Tegnap vettem be antihisztamin tartalmú tablettát,bekentem krémmel a bőröm,de csak ideiglenesen segített.Éjszaka is vakaróztam,reggel is,meg épp az előbb is...Mindenképpen elmegyek bőrgyógyászhoz,ő biztosan tud segíteni.
2020. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Èn is így jártam! Elsőre semmi, azóta meg kezelèsek után le tudnám vakarni a bőröm! Nem merem így használni Pedig jó a kèszülèk ès látványos a változás! Mivel a post nem mostani, èrdeklődnèk, hogy lett rá nektek valami megoldás?
2021. ápr. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmi sajnos. Most próbáltam ki újra egy kis felületen, 3-as fokozaton. Ugyanúgy piros lett, viszketett, most a hólyagok elkerültek. Én szerintem allergiás vagyok rá vagy éget, nem tudom. Feladtam.

2021. ápr. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!