Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Valamilyen tipp esetleg?

SOS! Valamilyen tipp esetleg?

Figyelt kérdés
Kinyomogattam a mitesszereket es a pattanasokat, de nagyon piros a helyuk. Ezeket a piros duzzanatokat hogyan tudnam elhalvanyitani holnapra?

2020. jan. 26. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Előtte-utána remélem fertőtlenítetted a bőrödet, ha nem akkor pótold ezt be.

Aztán kend be valami nyugtató krémmel vagy aloe verával és csak akkor hagyd rajta ha nem csíp.

És ne bzogasd meg kapargasd meg szuggeráld inkább fogadd el hogy ez nem fog holnapra eltűnni, maximum jobb lesz de csaj akkor ha nem piszkálod jobban.

Ennyi.

2020. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. jól írt mindent, tartsd be és ne piszkáld! Eltűntetni nem fogod tudni, de használj alapozót, (esetleg garnierbb ami pattanasok ellen is segít + alapoz is) Így teljesen elfedi. Nyugi vannak arnyalatok sötét bőrűeknek erősebb, világosabb bőrűeknek gyengébb alapozó hatás. U.I. Fiú voltam. Munkámban rengeteg jó csaj vesz körül, így nekem is eléggé pattanásos az arcom felnőttként is így muszáj alapoznom! ;)
2020. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!