Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés: hogyan...

Intim szőrtelenítés: hogyan kell megcsinálni a fazont?

Figyelt kérdés
Ha nem akarom, hogy teljesen szőrtelen legyek ott lent, de ápolatlannak sem akarok tűnni, akkor honnan és mennyi szőrt szedjek le? Épp csak a bikinivonalon kívül eső szőrt szedjem le, vagy kicsit beljebb is? Az ajkakon maradhat vagy onnan is le kell szedni?
2020. jan. 26. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Most azt várod hogy valaki képet küldjön? Üsd be a gogléba!
2020. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, aki szivecske formát hagy ott. 🤭

Na, amúgy ne várd el, hogy mi adjunk rá választ...ez mindenkinek az egyéni döntése, hogy milyen OTT. Én teljesen leszedem az egészről, így nem kell bajlódnom, hogy hol hagyjam és hol ne. Más egyáltalán nem szőrteleníti ott lent.

Ez annyira, de annyira a te döntésed, hogy az ajkakon szeretnéd-e meghagyni vagy sem, illetve, hogy mennyire szeded le...ha meg akarod hagyni, akkor lehet, hogy elég ollóval rövidre vágni. Vagy tényleg akár egy kis kocka formában meghagyhatod...hidd el, hogy magadnak kell eldöntened, milyet akarsz.

2020. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Honnan és mennyit?

Ez a saját ízlésedtől függ. Az ápoltság meg attól, hogy fürdesz-e rendszeresen.


A "fazon" általában azt jelenti, hogy a vénuszdomb közepén meghagynak egy tetszőleges mintát, ami leggyakrabban csík, vagy háromszög alakú. Az ajkakat, a combok tövét és a fenék vágatot pedig leborotválják.


Személy szerint én nem szoktam túlbonyolítani. Vagy lekapom az egészet, vagy csak a bugyi vonaláig. Még nem szólított meg senki emiatt :D

2020. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első kommentelő: fogalmam sincs, ezt miért gondoltad...
2020. jan. 29. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!