Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Silk`n Infinity IPL vagy...

Silk`n Infinity IPL vagy Remington 3500?

Figyelt kérdés

A két gép között vacilálok. Aki használja valamelyiket vagy csak tapasztalt a témában, tudna segíteni?


Köszönöm!



2020. jan. 30. 19:53
 1/1 N. Eszter válasza:

Szia, nekem a Silk'n infinity készülékem van. Elsősorban a hónalj, bikinivonal és kéz szőrtelenítése miatt vásároltam, tehát én erről tudok véleményt mondani.

Teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, pár hét alatt már kezdett látszani az eredmény. A legmagasabb fokozaton sem éreztem fájdalmat a használat közben. Gondolom végigolvastad a leírásokat mindkét gépről, azok alapján látszik, hogy a Silk'n több szempontból komolyabb gép, a Remingtonnak ez a típusa eléggé alap készüléknek minősül, a Silk'n-nek pedig ez az Infinity már a prémium gépe, szóval szerintem egyértelmű a választás.

2020. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!