Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen szép és egészség...

Hogyan legyen szép és egészséges hajam?

Figyelt kérdés
A hajamat kb. Négy hónapja vágattam, hogy ne legyen olyan töredezett a vége, és szebb legyen. Nagyon szeretnék szép és egészséges hajat, de hiába próbálkozom, mind hiába. Próbáltam már sok hajpakolást, különböző samponokat, és volt egy olyan idő, amikor csak simán mostam, hátha az a gond, hogy túl sok mindent kenek rá. Egyik módszer sem segített, és hiába vágatom le a töredezett részt, egy kis idő után újra csúnya lesz. Mit tegyek?

2020. jan. 30. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne használj rá hőt (szárításkor se!), ne nagyon fogd össze, egyél sok vitamindús ételt (vagy szedj külön hajvitamint)
2020. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jó kérdés, ugyan ez a gondom, pedig sok vitamint szedek. Most vettem Kérastase sampont és A vitamint fogok még.
2020. jan. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem csak az olló segít. Én nem tehetem meg azt, hogy ne vágjak hajat 4 hónapig, mert 4-6 hét alatt akármennyire óvom mindentől és akármennyire vigyázok rá, megtöredezik. Szóval én havonta fogom az ollót és kivágok belőle picit. Olyankor imádom a hajam és szuper tartása van, egészséges és puha. Mikor meg töredezett, akkor száraz és semmi tartása nincs. Én már lemondtam a hosszú hajról, sokkal fontosabb, hogy jó tartása legyen és egészséges legyen úgyhogy vállalom azt, hogy minden hónapban kivágok belőle.
2020. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!