Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van értelme leborotválnom a...

Van értelme leborotválnom a nemi szervemet csak mert nekem úgy jobban tetszene, vagy ennek lehetnek rossz hatásai, begyulladhat, elfertőződhet a bőr?

Figyelt kérdés
illetve milyen technikával csináljam?(lány vagyok)

2020. febr. 1. 18:42
 1/6 A kérdező kommentje:
🤷‍♀️nem kell bunkózni.. csak zavar, hogy mennyire szőrös, másrészt meg nem a popsimról van szó, hanem a nemi szervemről.
2020. febr. 1. 19:01
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Én is borotválom, pedig nincs jelenleg senkim. Csakis magad miatt tedd. Én már volt, hogy szőrösen voltam pasival, volt, hogy csupaszon, de hidd el, ha ott van előttük egy punci nem fogja elutasítni.

Amúgymeg a borotvát fertőtlenítsd és 3-4 napot várj két borizás között, mert megvághatod magad ha nagyon kicsi a szőr.

21/lány

PRIVÁT ÜZENETET !!!!!N E M!!!!! KÉREK

2020. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs .Veszélyes drága hosszadalmas . Hajnyiró nullás állása tökeletes 3-4 naponta leszedni .
2020. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, vannak a borotválásnak mellékhatásai. Megvághatod magadat (rendes borotvával ennek elenyésző az esélye) illetve irritálhatja a bőrt. Neogranormon jó rá, csak ne azonnal hanem pár óra múlva (vagy reggel kend be) és használd rendszeresen

Maga a borotválás amúgy könnyű. Kiáztatod magadat a fürdőkádban, tusfürdővel bekened, aztán leborotválod. A bozontot érdemes fürdés előtt ollóval rövidre vágni.

Kb. 1 hét után a növekvő szőr viszketni szokott, de egy bizonyos hossz után elmúlik, vagy újra leborotválod.


A gyantázás jöhet még szóba, de csak kozmetikussal ajánlom.

IPL kezelés drága, viszont hatásos.

Epilátor, hát... ha bírod a fájdalmat. Én nem, a gyanta kevésbé fáj.


Szerintem esztétikus csupaszon, próbáld ki és megtudod neked bejön-e.

2020. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Siker? Kudarc?
2020. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mèg nem tettem meg:D.. gondolkodom egy picit, lehet, inkàbb nem csinálom meg egyenlőre
2020. febr. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!