Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezés hogy? Megírnátok...

Hajszínezés hogy? Megírnátok nekem erről mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ősz hajszálaim is vannak, sötétbarna hajam van többségében, sosem festettem. Semmit nem tudok a témáról.

A neten találtam hajszinező habot, krémet, balzsamot.

Hogy néz ki a festetthez képest az ezekkel szinezet haj?

Minden tapasztalat és infó érdekel, itteni linkek is, ha van idevágó topic. Köszönöm.

Melyikkel legkevesebb a macera?

Nekem a hab tűnik a legegyszerűbbnek így elolvasva.



2020. febr. 2. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajszínezők annyiban különböznek a sima hajfestéktől, hogy nem jár hozzájuk hidrogén-peroxid. Így nem a teljes hajszerkezetet színezi át, hanem csak a hajszál külsején tapad meg a szín. Lényegesen gyorsabban kopik mint a hajfesték, viszont cserébe kevésbé káros. Hab állagú hajfestékkel festettem már a hajam, nem volt macera, de az nem színező volt, hanem igazi festék.

Lehet kapni tasakos hajszinezőt, szinte minden színben létezik, és csak 2-300 forint darabja. Fontos, hogy ezekkel hajat világosítani nem tudsz, csak ugyanolyanra, vagy sötétebbre szíbezni. Én ezeket ajánlom inkább. (Pl Joanna Multicolor)

Bele kell csak masszírozni a hajadba. Van még a l’oreal casting crème gloss, az legalább 28 mosásig bírja, de elég drága (1500 ft kb)

Ha sok hajad van, és hosszú, legalább két vagy három tasak/doboz színező is kellhet majd. Ha bármi kérdésed van, írj!

2020. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A loreal casting creme glosst ajánlom, tartós színező, mire kikopna úgyis újra kell festeni, és nem károsít
2020. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

A hab az hogyhogy rendes festék? Hidrogén-peroxid van benne?...

Világosabbra szeretném inkább, bár az sem rossz, ha az ősz szálakat az eredetihez hasonlatossá tudom tenni.

Preferálom a világosabb barnát, világosvöröst, rózsaszínt.:)

A szinező samponokról van tapasztalat esetleg?

2020. febr. 2. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajszínezővel nem tudsz világosítani, az ősz haj pedig hajlamos ledobni a színezőket. Menj be egy fodrász kellékeshez, segítenek választani.
2020. febr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!