Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Alvás közben felkötött...

Csajok! Alvás közben felkötött vagy kiengedett hajjal érdemesebb aludni? Melyik módszerrel nem zsírosodik jobban a haj?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig befonom.
2020. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig ki van engedve
2020. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg csak egyszerűen becopfozom.
2020. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiengedett haj
2020. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig egy kontyba szoktam felkötni alváshoz. Hosszú hajam van, ha kiengedve hagyom vagy lófarokba kötöm, akkor zavar (lóg és elterül mindenhová, ráfekszem, húzom, összegubancolódik, rátapad a bőrömre és azt tapasztaltam, hogy így hamarabb zsírosodik is). Fonva még nem próbáltam. Kontyban nekem kényelmes, nincsen útban stb. és picit hullámosabb vagy göndörebb is lesz tőle, lesz egy kis formája is (én fésülködni nem szoktam reggelente, szóval csak kiengedem és kész a hajam).
2020. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én semmi különbséget nem vettem észre.
2020. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább kényelmi szempontból van különbség. Bár hason alszok, engem úgyis idegesítene, ha fel lenne kötve, így csak leengedve.

18L

2020. febr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig össze fogom. El sem tudom képzelni, hogy kiengedett hajjal aludjak.
2020. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!