Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogalmam sincs, milyen frizura...

Fogalmam sincs, milyen frizura áll jól. Hogy menjek így a fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Évek óta magam nyírom, géppel, egyforma rövidre, de most valami frizurát akarok. Viszont nem tudom, mi áll jól...

2020. febr. 5. 12:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

ne azzal foglalkozz, hogy mi állna jól elméletben, hanem azzal,hogy milyen tetszene, milyen passzolnaaz egyéniségedhez, és milyet éreznél a magadénak.


Nekem például úgy nő a hajam, úgy vannak a forgóim, hogy abból nagyon könnyű lenne Beckham-frizurát csinálni, különösebb erőfeszités nélkül. Másokon tetszik is. De magamon mégsem vállalnám be, mert tudom, hogy nem illik az egyéniségemhez.


De ha ragaszkodsz hozzá, hogy mástól kapj tippeket, és teszel fel képet, szerintem itt is kaphatsz ötleteket, hogy mi állna jól neked.

2020. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Valami merészebbre vágyom, de ugyanakkor nem akarok röhejessé válni. Az egyenrövidet unom. Már 30 fölött vagyok, némi kopaszodás is jelentkezik. Az alábbi képen a TYPE II vagyok:


[link]


Egy ilyen típusnak mi állhat jól?

2020. febr. 5. 13:33
 3/24 anonim ***** válasza:
ezt igy nehéz megmondani. Ez csak egy rajzolt kép. Én is a II. fázisban vagyok, de nem ez a lényeg, hanem a fej és az arc. Ha magadról nem akarsz kitenni fotót, legalább linkelj valami ismert embert, akinek hasonló a fejformája, az arcberendezése, mint a tiéd. Akkor tudok mondani ötletet.
2020. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
meg azt se ártana tudni, hogy irodában dolgozó öltönyös hivatalnok, vagy pizzafutár vagy-e, mert nem minden frizurát engedhetsz meg mindenhol magadnak nyilván, és fölösleges tippeket minek kapj?
2020. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Gary Neville nevű focistára hasonlítok legjobban. Az arc az biztos :) A haj is kábé...


[link]


Valami ilyesmi:


[link]

2020. febr. 5. 14:12
 6/24 anonim ***** válasza:
Nézegess képeket, illetve a fodrásztól is lehet tanácsot kérni. Egy igazi szakember tud segíteni abban, hogy mi állna jól neked.
2020. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Végülis az biztos, hogy oldalt meg hátul mindenképpen sokkal rövidebbnek kell lennie majd, mint a fejtetőn. A kérdés, hogy milyen legyen fenn.


Ez jó kezdésnek:


[link]

2020. febr. 5. 15:09
 8/24 anonim ***** válasza:

A hosszúkés fejformádhoz nagyon előnös lenne valami kicsit rockabilly-s, ha tetszik a stilus.

Nekem személy szerint nagyon bejön ez, és ha olyan hosszúkás arcom lenne, mint a tiéd, élnék a lehetőséggel, (kb egyidősek vagyunk amúgy):

[link]

(és bár első pillantásra némileg hasonló, nem összekeverendő az oldalt felnyirt idióta divatfrizurákkal; ez csak elöl, a homlok fölött van feltornyozva, a többi részen pedig le van fésülve)

2020. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Amúgy ennek a focista pasinak eléggé bizonytalan arca van. Ha a tied is ilyen, fazonra vágott szakállal markánsabbá tudnád tenni, lehet előnyösebb volna
2020. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Rockabilly? Amit eddig láttam a neten, az fiatal, jóképű, dús hajú srácokon mutat igazán előnyösen. De 30 fölötti átlaghapsiknak? Huhh...


A szakáll felejtős, nem elég dús az arcszőrzetem hozzá. Max borosta jöhet szóba.

2020. febr. 5. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!