Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász balayage-t festett,...

A fodrász balayage-t festett, és most ilyen zöldes árnyalatú a szőke a hajamban, meg elég sötét is lett. Ezzel mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Elmentem egy új fodrászhoz. Balayage festés van a hajamban, sötétszőke az eredeti hajszínem, benne szőke melír(balayage). Az új fodrászhoz mentem felfrissíteni a balayage-t, és hamvasító samponnal mosta a hajam, illetve tett is rá valamit (ilyen barnás festéket), kérdeztem, mi az, mondta, hogy festék, de így, hogy vizes hajra keni, csak színező. Nem firtattam, gondoltam tudja, mit csinál. 20 percig rajta hagyta. A végeredmény egy elég sötétszőke hajszín lett, nem olyan világos, amit szerettem volna, és néhol ilyen zöldes árnyalatú, ha úgy éri a fény. Ez ki fog kopni, vagy most ilyen sötét színű lett a hajam? 28 ezret hagytam ott egyébként, nem vagyok túl boldog...

Köszi előre is a választ, ötleteket.


23/L


2020. febr. 5. 20:58
 1/3 anonim válasza:

Szio

Akkor is ha rendes festék, nekem 4 hónap alatt elég rendesen kikopott, heti 1x mosok hajat, szóval ez, hogy mennyi idő alatt, eléggé függ szerintem attól is hogy hányszor mosod meg. Ha színező akkor elvileg jóval hamarabb

2020. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Mivel a már leszívott szőke hajadra kent sötét festéket ezért lett zöld beütése. Mert a szőke haj sötétítéséhez úgy mond vissza kell “tölteni” a hajban való pigmenteket szoval először vörös pigmentet kell belevinni majd azután a barnát például, és vörös pigment töltés nélkül zöld lesz az ember haja. Esetleg ha kopik a festek talán a zöld árnyalat is eltűnik. De ilyenről még nem hallottam hogy vizes hajra kennek festéket ugymond van nem lesz tartós.
2020. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat, amúgy azóta kikopott :)
2020. márc. 2. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!