Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt fodrász aki segítene?...

Van itt fodrász aki segítene? Ismertek olyan oldalt ahol fodrásztól lehet kérdezni?

Figyelt kérdés

Van egy pár kérdésem és arra lennék kíváncsi van e ilyen fórum ahol fodrászoktól lehet kérdezni.

Vagy ha itt akad fodrász aki szivesen megválaszolna pár kérdést akkor kérem írjon rám:)



2020. febr. 6. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fodrász vagyok. Válaszolok, ha tudok.
2020. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, ide válaszolok, mert ez hátha segítség másoknak is. Tehát majdnem feketéből fehéret, úgy hogy jelenleg is van szőkítve, ami azt sem tudjuk milyen árnyalat.

Sajnos kizárt dolog, hogy te ezt meg tudod magadnak csinálni károsodás nélkül. Azért van a fodrász, hogy ilyen drasztikus változást megcsináljon. Ha tud. Nekem is van, hogy az abszurd kéréseket simán nem vállalom. Nálad még az is nehezíti, hogy semmit nem tudok a hajadról. Sem azt, hogy milyen az igazi, sem azt, hányszor volt festve, szőkítve, sem tapintás alapján a jelenlegi állapotát. Nem tudok így semmilyen oxit és hajfestéket ajánlani, amitől ilyen lesz. Hogy utána meg megint kapjam a privátokat, hogy nem lett olyan. Gyűjtsd össze a pénzt fodrászra, ne otthon kísérletezz, mert azt helyrehozni több pénz lesz, mint egyszer normálisan megcsináltatni.

2020. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1, nekem is tudnál válaszolni?
2020. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem privizek. Írd meg, itt válaszolok.
2020. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!