Levágassam a hajam?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkozom azon, hogy levágassam-e a hajam. Most kb. derékig ér, és le szeretném vágatni a vállamig. De nem vagyok biztos benne, hogy megcsináljam, mert néptáncolok és ott ugye sokkal könnyebb a hosszú hajat kezelni. De szeretnék rövidebb hajat, mert ezzel olyan sok a meló, nyáron meg majd megsülök tőle.

Ha válaszoltok, azt megköszönöm.



2020. febr. 6. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy gondolod és neked a jobb.
2020. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Vágasd! Ez nem visszafordíthatatlan dolog!

Majd megnő a hajad

2020. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha mondhatni kényszerből viseled a hosszú hajad, akkor azt mondom érdemes belevágnod és kipróbálnod valami újat! Szóval igen, tedd meg.
2020. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is néptáncoltam, azért volt sokáig hosszú hajam. Levágattam, és nem bántam meg :) sokkal szebb volt és könnyebben kezelhető. Az ilyen hosszúságú hajat is szépen meg lehet csinálni.
2020. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Kényelmi szempontok alapján, ahogy gondolod.

Ha az is kérdés, hogy jól nézne-e ki: számomra a vállig érő haj az olyan "semmilyen", kár lenne a derékig érő hajat arra cserélni. Rövidnek inkább a tényleg rövid, pixie vagy tüsi lehet mutatós szerintem.

2020. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Vagy egy legfeljebb állig érő, hátul felnyírt bubi is jó lehet. (utolsó voltam)
2020. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Utolsóval egyet értek egy felnyírt bubi ördögien jól néz ki. És ha szépen van vágva, akkor felkelsz és mindig tökéletesen áll.
2020. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!