Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első hajfestés, egyedül?

Első hajfestés, egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is tisztázni szeretném hogy férfi vagyok. Be szeretném festeni a sötétbarna hajamat feketére. Találtam egy jónak tűnő terméket a neten, megrendeltem és átvettem a boltban, szóval már megvan.


Nos, lenne néhány kérdésem:


-Nem hiszem hogy az allergia veszélye fennállna, úgy tudom nem tartalmaz ammóniát, a boltban azt mondták gyakorlatilag esélytelen hogy allergiás reakciót váltson ki. Viszont a termék dobozán többször fel van tüntetve hogy allergiát okozhat. Ötlet?


-Frissen mosott, száraz hajra felkenhetem és utána mégegyszer leöblítem, igaz?


-Mennyit tegyek a hajamra? Igazából ezt sem írja a dobozán


-2 naponta megmoshatom a festett hajamat is?


Utolsó kérdésként, de erre nem muszáj válaszolnotok: Meglepődnétek ha megtudnátok hogy nem ez az eredeti hajszínem?


A termék: [link]



2020. febr. 6. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az első alkalmat nem jó egyedül csinálni, de te tudod.


Az allergia minden vegyszer esetén fennáll, a festék dobozában le van írva, hogyan kell 24-48 órával előtte egy részén tesztet csinálni.

2020. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor előtte teszek egy kicsit a kezemre. De nem kaptam választ a kérdés lényegére. Mennyit tegyek rá és utána is ugyanúgy moshatom mint előtte?
2020. febr. 6. 22:02
 3/6 anonim válasza:

Zsíros, legalább 2 napos hajra kend, akkor jobban megfogja.

Természetesen moshatsz hajat 2 naponta de eleinte még ereszt a színebol.

2020. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. febr. 7. 08:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, meg vagyok elégedve vele, jobb lett mint amire számítottam. Milyen időközönként érdemes festeni, ha azt szeretném hogy állandó legyen?
2020. febr. 8. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
3-4 hetente erdemes festened, en 4 hetente szoktam.
2020. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!