Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HOGYAN HORDJAM A HAJAM? Az én...

HOGYAN HORDJAM A HAJAM? Az én hajam rettenetesen göndör és ronda. Elkezdtem vasalni, de ettől már kezd tönkre menni és ezért nem nő csak vállig. Mit tegyek vele? Levágatni nem szeretném, mert nem kedvelem a rövid hajat.

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

milyen fejformád van?

itt nézhetnél magadnak frizurát

remélem találsz:)

[link]

[link]

[link]

[link]

remélem segíthettem ;)

2010. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ronda?! Ezzel megsérted a hajadat! :D

Figyelj, nekem is göndör de nem úgy kanyarodik ahogy én szeretném, ezért hajcsavarókat használok. Régen én is mindig vasaltam és már nem volt szívem tovább roncsolni. Minden hajmosás után szivacsos csavarókkal becsavarom (bár szerintem kérj meg először valakit, mert nem könnyű) és mivel szivacsos ezért aludni is lehet vele. Másnap reggel kiszedem a csavarókat és a frizurám tökéletes. Persze a tincsek pár nap múlva kinyúlnak de szerintem megéri. És még nem is károsítod a hajadat. Viszont csavarás előtt mindig rakok a hajamra egy kevés hajhabot, hogy a tincsek egyben maradjanak különben "szálas" lesz.

Remélem segítettem. Sok sikert. :D

2010. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Jöhetnek még válaszok várom őket:)
2010. júl. 23. 14:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Különben hosszúkás a fejem.:D
2010. júl. 23. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik bnőmnek is nagyon göndör haja van..mondjuk neki hát közepéig ér :) ő vett rá a dm-ben vmi spray-t és hajmosás után azzal fújja be mert különben szöszös... a nevét nemtudom de ha érdekel megkérdezem és leírom :)
2010. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a segítséged, ha van kedved megkérdezheted,mert érdekelne,köszi,szia.:)
2010. júl. 23. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! utolsó vok és itt van pár amiket ő használ/használt :)

londacare hullámtápláló kondicionáló folyadék

seductlon göndörítő permet

göndörítő hajspray toni&guy


Remélem segítettem :D

2010. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi utána fogok nézni.:)
2010. júl. 23. 21:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok még azt szeretném megkérdezni,hogy a Miclén hajszesz még kapható e valahol vagy csak én nem találtam sem a Rossmann-ban sem a Dm-ben. Ha már nem kapható tudnátok valamit ajánlani helye. (Hajnövesztő szert)Előre is köszönöm.:)
2010. júl. 24. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!