Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sminklemosó arctejjel...

Ha sminklemosó arctejjel távolítjuk el a sminket, utána kell még arctejet vagy arclemosó gélt használni a tonik és krém előtt?

Figyelt kérdés

sminklemosó arctej - arclemosó gél - tonik - krém


vagy akár ugyanaz kétszer egymás után?

sminklemosó arctej - sminklemosó arctej - tonik - krém


2020. febr. 10. 00:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ugyanazt egymás utánt úgy értem, hogyha egy termék egyaránt jó arctisztításra és sminklemosásra (pl. arctej, micellás víz, néhány arclemosó gél), akkor jó az, ha ugyanazt a terméket használjuk duplán? Először a smink eltávolítására, és utána at arc megtisztítására. Vagy ez hülyeség, és két különböző termékkel kell?
2020. febr. 10. 01:06
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy valaki csak egyszer használ egy ilyen terméket, még ha sminkel is, és az is elég mindenre? (Utána tonik+krém.)
2020. febr. 10. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha arctejjel oldod meg a smink lemosást, akkor arctej, arclemosó gél és hidratàló. Tonik nem kell! Az arclemosó gél az illeszkedik a bőr ph-hoz.

Ha viszont utána is arctejjezel tisztítàsképp akkor kell tonik.


Én amúgy micellásvizet hasznàlok, utàna arclemosó gél és hidratáló.

2020. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként én úgy tudom, hogy az arclemosó gél után is kell tonik, az arclemosó maradványainak eltávolítására.
2020. febr. 10. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!