Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Kipattog a bőröm mit tehetek ellene?

Ha a bikini vonalakat borotválom akkor utánna rá 1 napra mindig kipattog a bőröm és a szőrtüsző pedig begyullad.

Próbáltam már többféle borotválás előtti krémet, de egyik sem használt.

Tippek/tanácsok kellenének.

A válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bőr, szőrtelenítés, kipattogás, borotválás

febr. 10. 22:19  Privát üzenet  

A válasz
Utána kend be Bephantennel vagy Neogranormonnal. Tiszta bőr, szóval előtte mosakodj meg. Tiszta, éles borotvát használj. Gyakran cseréld. A borotvakrémek általában irritációt okozó anyagokat tartalmaznak, pl. Parfüm.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 10. 22:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Amikor leborotválom a puncim, utánna mindig kipattog a dőr és begyulladnak a szőrtüszők. Mit tehetek ez ellen, mert nagyon zavar?
Borotválkozás után kipattog a bőröm. Mit tehetek ellene?
Mit tehetek ha fanszőr borotválkozás után kipattog? (piros kiütésszerű)
Borotválom a fanszőrzetem, de mindig kipattog másnapra a bőröm. Mit tehetek, hogy ne legyen ez? Ha gyantáztatnám attól nem lenne ilyen?
Az a gondom van, hogy ha gyantázok vagy borotválom a felső testem, akkor mindig kipattog a mell környékén. Mit tehetek ez ellen? Vagy mit használjak?
Intim szőrtelenítés után nagyon kipattog a bőröm, és a bőröm alatt nő a szőr. Mit tehetek ellene?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!