Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok a nők, akik festetik a...

Azok a nők, akik festetik a hajukat, miért nem hordanak inkább parókát?

Figyelt kérdés
Naponta váltogathatnák a szint és a stilust, és nem menne tönkre a hajuk sem, mint a festéstől
2020. febr. 12. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Valószínű azért, mert az leesne a fejükről.

Ha vki sűrűn váltogatja a színt akkor majd megszívja, mert kihullik a haja aztán leshet ( majd lesz paróka ragasztva csupasz bőrön megmarad 🤣🤣)

Nekem is volt középsuliban olyan bnőm aki kb 2 hetente más színe volt, kék meg zöld

Mára ( évekkel ezelőtt látszott már) feje tetején kopaszodik , foltokba hullik a haja, nem sűrű... 24 éves...

2020. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már parókát a fejedre erőltetni? Es nyáron, mikor 35 fok van, próbáltad már? Nem kellemes viselet. Plusz erős szélben le is jön.
2020. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, aki szerint a nok a tetovalassal elveszitik a testuk sterilitasat is, ugye? Szakadj mar le a temarol, a nyomorult korlatolt vilagodon kivul is van elet. Ha nem tetszik, te ne festesd a hajad, ennyi.
2020. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de ha van benne rögzitő háló, nem esik le
2020. febr. 12. 21:35
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 fogalmam sincs, kiről beszélsz, mindenesetre nem én vagyok az. amúgy nem vagyok egy nagy tetkó rajongó, de nem hiszem, hogy bárki tisztátalanná válna tőle bármilyen értelemben... szóval nem én vagyok
2020. febr. 12. 21:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a paróka viselesrol a kemoterápia jut eszembe azonnal. Akkor sem hordanek parókát ha könnyű lenne a le es felvétele.
2020. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
100%
Egyrészt a paróka kényelmetlen és alatta ott van az eredeti haj ami ott könnyen bepállik, zsírosodik, korpásodik. Meg én a hajam eredeti színét nem szeretem, nem pedig magát a hajamat. Ja és 14 éve festem a hajam és köszöni, nem ment tönkre.
2020. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
En 30 éve festem es gyönyörű a hajam.
2020. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A fentebb leírtakon túl: nem nagyon van róla fogalmad, hogy egy minőségi, élethű paróka mennyibe kerül igaz?
2020. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
3. Szerintem ő a cukorgyantás pasas, aki megprobálta megmagyarázni dèlután, èrvekkel felsorakoztatva, mièrt kène MINDENKINEK a cukorgyantát használni szőrtelenítèsi mód gyanánt..😂😂
2020. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!