Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Létezik profi és korszerű férfi fodrász békés esetleg csobgrád megyében?

2hónapig nem nyiratkoztam és nem szedtem a szemöldököm . Valami mester fodrászt szeretnék kérni aki tudja szedni normálisan egy férfi szemöldökét és meg tud nyirni normálisan. Mivel csongrád megyében élek jelenleg igy adott hogy itt csongrád esetleg békés megyében keresek ehhez tapasztalt szakszerű emberkét .

Válaszokat előre is köszönöm !

febr. 13. 18:57  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Békés megyeiek segítségét kérem!?
Békés megyében vagy a közelében ki csinál ilyen hajat póthajjal együtt? Kb mennyiért? Www. Instagram.com/p/BYFFbC8A-mT/? Taken-by=makeupbydenise
Békés környékén jó fodrász?
Békés (csabán) megyében van-e olyan fodrász, aki foglalkozik férfi hajfonással, esetleg rasztával? Utóbbi nem prioritás.
Békés megyében hol van olyan fodrász aki jól meg tud csinálni nekem egy afro fonás-t? Lehetőleg minőségi-t
Valaki Békéscsabán ismer olyan fodrászt, aki vállal hajfonást is?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!