Hajfestés házilag?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron használtam utoljára színezőt a hajamra, és akkor viszonylag jól sikerült felvinnem, bár utána nem nagyon látszódott a színe; sajnos fogalmam sincs miért.

Ezúttal a szőke hajamra szeretnék felvinni egy "pastell pink" nevezetű árnyalatot, azonban nem vagyok biztos abban, hogy tudom, mivel kellene kezdenem. A csomagoláson azt írja, hogy vizes hajra kell kenni, és természetesen ezt nyáron is így csináltam; de nem ecsettel, hanem kézzel.

Van saját tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Kézzel, vagy festékkel könnyebb felvinni a színezőt a hajra?

Illetve, hogy ti a hátulját hogyan szoktátok megcsinálni magatoknak? Kértek segítséget valakitől?

(btw apukám fodrász, szóval okoskodó válaszokat nem kérek; és most sem azért ő csinálja meg a hajamat, mert külföldön van.)

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. febr. 14. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

És ott nincs internet, hogy megkérdezd?

Amúgy én ez alapján szoktam. De színezőfüggő.

[link]

2020. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én piros hajszínezőt használtam már kétszer is a hajamra, mind a kétszer anyát kértem meg hogy fesse be.

Először megmostam rendesen a hajam, törülközővel megtöröltem, de nem szárítottam meg. Utána vittem rá a színezőt, ecsettel.

Eddig mind a kétszer jól sikerült.

2020. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!