Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasalás mennyire károsítj...

A hajvasalás mennyire károsítja a hajat?

Figyelt kérdés

Tényleg töredezett lesz tőle? Ha majd megunom, és levágom, akkor az újonnan kinövő haj úgyse lesz károsodott.

19/F



2020. febr. 15. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nagyon, van akinek kevésbé.
2020. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon roncsolja a hajat:/ Nekem hullámos hajam van szvl mindig vasalom, de egyszerűen már annyira el van töredezve, hogy inkább hagyom hullámosan
2020. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Minden hővel történő hajformázó károsítja a hajszerkezetet!
2020. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
#2-es vagyok. Miért kell lepontozni? :o normális választ írtam..
2020. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, mindenki zöldet kapott
2020. febr. 15. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Én vasalom, szőkére festetem és elég sokat nyúzom, mégsem törik, mivel nagyon sok és erős hajam van.

Másnak meg folyton letöri. Ítéld meg, hogy mennyire strapabíró a tied,

2020. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy milyen a hajad állapota. Festett/nem festett, vastag/vékony szálú. Nyilván ha vékony szálú és kevés hajad van, aztán neki esel napi szinten 200+ fokon vasalni, akkor igen, rohadtul töredezett lesz tőle. Ha oda figyelsz, mindig használsz hővédőt, és max 180 fokon vasalod a hajad, akkor is roncsolni fogja valamennyire de nem észrevehtően.
2020. febr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
#5 #2-es vagyok. Igen, gondoltam hogy nem te pontoztal le, hanem a tobbi kedves valaszolo:)
2020. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 éve vasalom a hajamat és nem töredezett. Alacsony hőfokon vasalom, használok hővédőt, hajvégápolót, pakolásokat, balzsamot, és néha (egy évben egyszer-kétszer) vágatok a végéből. De mindenkinek más, valakinek szétroncsolja a haját.
2020. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!