Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már itt valaki...

Használt már itt valaki kókusz olajat a hajára?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor légyszi osszátok meg a tapasztalaitokat velem :) én ma vettem egy kis üveggel és ki szeretném próbálni, állítólag bőrre is jó.
2020. febr. 15. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy csomó kérdés van róla.

De amúgy én hajmosás után szoktam használni, egy két cseppet csepegtetek a tenyerembe és szét oszlatom a hajamon. Nekem nem zsirosítja. Minden hajmosásnál használom.

Ami a bőrömet illeti, hát én csak az arcomon szoktam használni. Mivel arcmosás után nekem mindig kiszárad. Ott is csak 1-2 cseppet alkalmazok. De nálam reggelre bezsirosodik tőle.

2020. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pakolásként használtam hajmosás előtt és sokáig fent hagytam. Hát nem érte meg.. szenvedés volt kimosni utána (4× samponoztam és még mindig olajos volt). Szóval ezt a pakolásos módszert nem ajánlom,mert különösebb dolgot nem is csinált a hajammal.

Amit az első írt, h a hajvégekre pár csepp, az jobb ötletnek tűnik. Én most már inkább argánolajat használok a végeire.😊

2020. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!