Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tág pórusok összehúzódnak?

A tág pórusok összehúzódnak?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok, és az orrom mellet tág pórusú a bőröm, illetve a két szemöldököm között és a halántékomon is egy kicsit.

Anyának is ilyen, én nyáron sokat napoztam is.

Hogy lehet ezen segíteni?

Ha véget ér a pubertás akkor összébb húzódnak?



2020. febr. 16. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a mitesszerek miatt olyan?
2020. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem.

Nincs fekete tetejük.

2020. febr. 16. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
A már tàg pórusokat nem nagyon lehet össze húzni. Picit lehet javítani rajta. De nem fog össze menni. Ez örökletes is lehet. Szóval anyukadtól is örökölhetted.
2020. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A miteszerek nem csak fekete fejűek lehetnek!

Zsíros a bőröd?

Attól is lehet.

2020. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, zsíros a bőröm.
2020. febr. 16. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2020. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez még jobban idegesít mint a pattanás(mondjuk szerencsére ez nálam elég ritka)A legzavaróbb az egészben az hogy alapból jóképű lennék.

De kb. 2 m-en belül már látszódnak a pórusok.

És ez rettentően idegesítő.

2020. febr. 16. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
használj valamilyen szalicilsavas terméket. nekem kb 1 éve ugyan ez volt a problémám és megvettem a fabulon arclemosóját, az ilyen tini tonik féleség, illetve van még tonikja is, viszont egyszerre a kettőt csak akkor ajánlom ha tényleg nagyon zsíros a bőröd, mert nagyon szárít. Plusz használj valamilyen illatanyag, parabén, alkohol mentes hidratáló arckrémet is.Esetleg egy arcradírozást is bevezethetsz heti 1x sóval óvatosan, az még fertőtlenít is. Fontos, hogy ne legyen az arckrémben irritáló összetevő. Nézz utána krémmánián, rengeteg véleményt olvashatsz egy adott termékről és hogy mi van benne, hol lehet megvenni, mennyibe kerül. A drogériákban is elég nagy a választék manapság, szerintem ha megkérdezel egy eladót hogy egy érzékeny bőrre való arckrémet szeretnél, biztosan segítenek :) A napozás sajnos segíthet a tágabb miteszerek kialakulásában
2020. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34 vagyok, eddig nem húzódtak össze...
2020. febr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En élmentem kozmetikushoz, jól kinyomkodta, azóta próbálom tisztán tartani. Heti kétszer kenek fel mézet és búzakorpát. Összehúzza a pólusokat. Egy hónapja használom, mintha segítene. Közben minden este micellaris vizet teszek vattakorongra és átdörzsölöm vele. Hétvégente pedig radírozok (kávézacc + méz), sokat tisztul a bőröm, negyed annyi miteszzerem van mint azelőtt.
2020. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!