Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, mit tegyek?

Segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bőrömmel nem tudom mi van, napok alatt megtelik és nyomkodnom kell,tele vagyok miteszerekkel,a bőröm nagyon fénylik egy idő után, pattanások is előfordulnak

Kozmetikushoz jártam pár alkalommal,de ezek szerint nem segített

Mi tévő legyek?



2020. febr. 16. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pàr alkalom nem is fog segíteni..

A rendszeresség a fontos.

Ne vàrj csodás 3 kezeléstől!


Ne nyomkodd!!!! Azzal hogy szakértelem nélkül, valószínű rossz technikàval nyomkodod a miteszereidet, azt éred el hogy begyullasztod őket, és tele leszel pannatásokkal!

Minnél jobban trancsírozod a bőröd, annál rosszabb lesz a helyzet.


Amit tehetsz hogy kialakítasz egy jó bőrápolási rutint a bőrödnek megfelelő termékekkel!

Artisztító,arcradír,hidratàló hasznàlata.

Ne nyomkodd, piszkos kézzel ne piszkàld, egészséges étkezés, csokoládé és chipsek mellőzése!!!

2020. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj az életkorom lemaradt, 20 leszek
2020. febr. 17. 00:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Még egy fontos, a hátamon és a karomon is előfordulnak a miteszerek :/
2020. febr. 17. 00:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el borgyogyaszhoz
2020. febr. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
El a bőrgyógyászhoz. Ilyen esetekben a legtöbbször kevés a kozmetikus tudása. Nekem is sok gondom volt a pattikkal, végül Akneroxid (benzoil-peroxid tartalmú krém) és Gentamicin krém (antibiotikum) kombinációja segített. A Duac gél is elég hatásos volt (klindamicin+BPO). Évek óta nincs egy pattanásom, mitesszerem sem. 30/F
2020. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!