Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szakállvágót használsz?...

Milyen szakállvágót használsz? És szereted-e, bevált-e?

Figyelt kérdés

Én jelenleg egy Braun BT3040-est használok, de összességében nem vagyok megelégedve a termékkel több szempont miatt sem.


Igaz nem próbáltam még más terméket, de nem vagyok benne biztos, hogy nincs jobb és, hogy ez egy egyedi eset lenne velem.


A legnagyobb gondom vele leginkább az, hogy nagyon sokáig tart míg méretre vágom vele az arcszőrzetem. Nagyon erősen kell nyomnom és sokszor végig kell húznom, hogy hatásos legyen és már kidörzsöli az arcom.. szinte fáj is.

Emellett rendszeresen kell néznem a tükörben, hogy egyenletesen vágtam-e, mert nem végez alapos munkát.


Ezen kívül a kör alakú magasságszabályzó tárcsája nagyon könnyen elmozdul és sokszor tapasztalom, hogy belevágok egy helyen a már majdnem kész, szépen méretre vágott arcszőrzetembe és akkor igazíthatom utána az egészet, mert nyilván nem maradhat úgy...


Ez már csak egy apróság, de nincs rajta egy töltöttségjelző, ami jelezne, hogy ideje rádugni, mert a következő használat után már gyenge lesz és egyik pillanatról a másikra lemerül és elég idegesítő egy 14 ezer Ft-os terméktől.


Ti milyet használtok szakáll igazításra? Mit javasolnátok?



#szakálligazítás
2020. febr. 17. 10:06
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, használat közben nem lehet tölteni, tehát ha félig leszedted a szakállad és közben merül le, akkor szívás.. ugyanis órákig kell tölteni ezen kívül, mert tetű lassan tölt.
2020. febr. 17. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!