Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászom elrontotta a...

A fodrászom elrontotta a hajam. 6 milis helyett nullásal tolta le oldalt a hajam.. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

A csaj "kezdő" volt legalább is ezzel mentegetőztek.

Ja és 17/F

"ecset" hajam van de így nagyon szarul néz ki.



2020. febr. 17. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Tudom, hogy sovány vigasz, mindneki atesett már ilyenen. Máskor ne menj a lányhoz hajat vágatni, nemsokára visszanő, türelem :)
2020. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 mm-re kb másfél-2 hét alatt simán megnô, akkor meg nem mindegy? Legyél már férfi az ecsetfejeddel együtt.
2020. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem told le az egészet nullással.
2020. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is le az egészet, ahogy az utolsó mondja. Az ecsethajnál 1000x jobb a bőrkopasz fej.
2020. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg le kéne tolnom inkább az egészet?
2020. febr. 18. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, sokkal helyesebb lennél úgy. Imádom a simára borotvált fejű kopasz pasikat, az a kedvencem. 17/L
2020. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Le ne told az egészet! Gyorsan meg fog nőni, pár nap múlva már jobban fog kinézni. Egyébként hogy az istenbe lehet eltéveszteni a hatost a nullással? A nulláshoz le kell venni a fejet tudtommal. Csak simán nem figyelt arra hogy mit kérsz.
2020. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is told csak le, sokkal jobb, mint bármilyen haj ilyenkor.
2020. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!