Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz vagy zsíros korpám van?

Száraz vagy zsíros korpám van?

Figyelt kérdés

Heti kétszer mosok hajat, 3-4 naponta, a hajmosás utáni negyedik napon általában a fejbőröm már nagyon viszket, szó szerint hullik belőle a korpa ha egy kicsit is hozzáérek, rossz ránézni, annyira korpás.


Head & Shoulders citrus fresh sampont használok (korpásodás elleni), de hát nem hinném hogy ez sokat érne. Baba sampont is használok, zsíros hajtípusra, de semmi változás.


Fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem. Esetleg a táplálkozásomon változtatni? Vagy hideg vízzel hajat mosni? Mi a megoldás?


Köszönöm.


2020. febr. 19. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A Head & Shoulders sampon felejtős attól csak jobban viszketel meg nem is tisztít rendesen. Válts sampont. Én a Schauma Anti-Dandruff X3 Almond Milk sampont és mellé a Herbária Csalán Sampont Normál Hajra ajánlom. Nekem is nagyon sokáig zsíros és korpás volt a hajam nekem ezek a samponok segitettek.

Meg még ajánlom heti egyszer hajmosás után bedörzsölni a fejbőrt kristály cukorral aztán vizzel lemosni.

Szerintem próbáld ki.

2020. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A H&S vicc kategória az ilyen jellegű problémákra. Menj el bőrgyógyászhoz. Én is elmentem és kiderült, hogy sebborhea dermatitisem van, ami speciális kezelést igényel.
2020. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. febr. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!