Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hátközépig érő hajamból...

Ha hátközépig érő hajamból vágatok kb 5centit akkor majd gyorsabban nő vissza?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogyha visszavághatom a hajam akkor abból fog letöredezni megint így sosem nő meg derékig pedig azt szeretném csak mindig elvékonyodik meg töredezett lesz 2hónapon belül az utolsó 4-5cm így azt levágatom mert már kócosodik is és száll fel úgyhogy...mit ajánlotok inkább ne vágassak fodrász által vagy csak 1-2cm t ahhoz hogy olyan vastag és súlyos nem töredezett hajam legyen?

2020. febr. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legnagyobb tévhit, hogy az embernek gyorsabban nő a haja, ha többet vág le belőle vagy gyakrabban vágatja. Annyit vágj le amennyi szükséges, ha azt szeretnéd, hogy szebb legyen, ne töredezzen, gyorsabban nőjön akkor hajvitamin szedését ajánlom, illetve ápold rendesen, használj hővédőt és hanyagold a nagyon szoros copfban alvást, illetve a hővel történő hajformázókat
2020. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Göndörítőt soha életembe nem használtam vasalni meg fodrász csinálja 1x 2x az évben, hajat szárítani meg kb havi 1x szoktam szóval nem értem miért nincs súlya a hajamnak miért ilyen sprőd és vékony a vége
2020. febr. 20. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak a genetikád ilyen. Sokat számít az étkezés is. Fogyassz megfelelő mennyiségű fehérjét, banán, sör, zab, zöldségek, spenót, répa, brokkoli, bab, gyümölcsök, növényi olajak bevitele/használata mind hozzájárul a haj szépségéért. Ápoló hajpakolások heti 1-2x, koffeines, hajserkentő sampon használata, hajvitaminok is segíthetnek a haj növekedésén és az egészségének a fenntartásán. Ezek mind hosszú távú eredményt hozhatnak, szóval kb 1-2 hónap minimum mire észreveheted ezek hatását
2020. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!