Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől néz ki már négy hónapja...

Mitől néz ki már négy hónapja így az arcom és miért nem tűnik el azóta sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. November elején jelentek meg apró kis piros pöttyök a szám körül. Azóta azaz 4 hónapja már mindent kipróbáltam, elmentem bőrgyógyászhoz, elmentem nőgyógyászhoz, nincs hormongond, a bőrgyógyászat felírt nekem speciális mosdatót, pimafucort is, de semmi sem tünteti el 4 hónapja ott van.Emlékeim szerint egy rossz minőségű alapozó idézte elő, akkor jelmezek meg az első kiütések, majd egyre több annak ellenére hogy elhagytam azt az alapozót, már tényleg mindent kipróbáltam, holt tengeri ásványokat is pl. de semmi nem hámlasztja le, a pimafucort is pár napra elhalványította, majd rosszabb lett azóta :/

[link]

[link]

[link]


2020. febr. 20. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon elegem van hogy 4 hónapja így nézek ki.
2020. febr. 20. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász mit mondott?
2020. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csalánkiütés, nem vagy allergiás valamire?


Mosószerre?

2020. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mosószerrel nem érintkezik, a bőrgyógyászom se tudja megmondani, kérni fogok egy allergiatesztet
2020. febr. 20. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Paleolit etrenddel rendbe jon! Nekem is letisztult tole a borom. Mashogy mar nem is akarok enni.
2020. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!