Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL szörtelenítés vélemények?

IPL szörtelenítés vélemények?

Figyelt kérdés

Igazából minden érdekel,vélemények,tapasztalatok.

Melyik testtájatokon próbáltátok?Hány kezelés után kezdett látszódni az eredmény?És mennyi idő után kezdett újra növekedni?

Engem leginkább az arc része érdekelne, pajesz-bajúsz,de mindent meghallgatok.

Tényleg teljesen fájdalommentes vagy csak jól hangzik a marketing miatt?

Van bármi hátul ütője,veszélye?

Nem roncsolja az arcot,szöveteket,hajszálereket?

Lehet bármi rákkeltő hatása arckezelésnél?

Olvastam egy fórumban,hogy pajesz IPL-zés után máshol is elkezdett növekedni a hölgy arcán a ször,illetve a pajeszhoz közel a haja is kihullot, gondolom olyanhoz ment akinek foggalma sem volt mit-hogyan kell csinalni,én ezért keresek Kecskemét-Gyula útvonalon megbízható helyet,akik tényleg értenek hozzá,ha tudtok ajánlani aztis szívesen fogadom.

Köszönöm!!



2020. febr. 21. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Melyik testtájatokon próbáltátok?

Bárhol lehet, ahol világos a bőr és sötét a szőr.


Hány kezelés után kezdett látszódni az eredmény?

Már első után látszódik, szőr és bőrtípustól függően 5-8 kezelés után lesz közel teljesen szőrtelen.


És mennyi idő után kezdett újra növekedni?

Változó, valakinek 1-2 hónap, valakinek 1 év.


Tényleg teljesen fájdalommentes vagy csak jól hangzik a marketing miatt?

A villantás olyan érzés, mint amikor egy pillanatra egy forró tárgy ér a bőrödhöz.


Van bármi hátul ütője,veszélye?

Szakszerűtlen használat napégéshez hasonló sérülést, gyulladást okozhat.


Nem roncsolja az arcot,szöveteket,hajszálereket?

Szakszerűtlen használat okozhat bajt.


Lehet bármi rákkeltő hatása arckezelésnél?

Átlagos felhasználás mellett nem ismert ilyen hatás.


Olvastam egy fórumban,hogy pajesz IPL-zés után máshol is elkezdett növekedni a hölgy arcán a ször,illetve a pajeszhoz közel a haja is kihullot, gondolom olyanhoz ment akinek foggalma sem volt mit-hogyan kell csinalni,én ezért keresek Kecskemét-Gyula útvonalon megbízható helyet,akik tényleg értenek hozzá,ha tudtok ajánlani aztis szívesen fogadom.


A fórumok megbízhatósága vetekszik a közértes beszélgetések megbízhatóságával.

2020. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én lábon, karon, hason és bajuszkán használom, 6 hete van meg a gép. Még nincs igazán látható hatása, csak annyi tűnt fel, hogy ahol gyengébb a szőr, ott lassabban nőtt ki, mint korábban. De pl. a lábamon még nem látok különbséget.

Azt a fokozatot érdemes választani, ami épp csak egy kicsit fáj. Én a felkaromat megégettem egyszer, mert azt hittem, kemény vagyok, jó lesz a magasabb fokozat, legalább majd előbb hat - na, ez nem jó hozzáállás. :)

2020. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm szépen!:)

Azt még kihagytam a kérdésből,hogy a lézerest vagy az IPL ajánlanátok inkább?

2020. febr. 21. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Lézer és IPL lényegében ugyan az: nagy energiájú fénnyel roncsolják a szűrtüszőt.

Aztán, hogy ezt fényt lézerdióda vagy gázkisüléses cső (IPL) hozza létre, már részletkérdés.

2020. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A hónaljammal lézerre járok, annak már 2-3 kezelés után nagyon látványos volt a hatása. Ha lenne rá pénzem, biztos azt csináltatnám meg mindenhol, csak sajnos sokkal drágább az IPL-nél. Ja, és lényegesen jobban is fáj.
2020. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A #9 választ én írtam, itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

Nem tudom miért említem, de egyébként elég közel lakunk egymáshoz (Kecskemét). F

2020. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Habár én férfi vagyok, hátha tudok segíteni.


Kezelések alkalmával enyhe csípéseket lehet érezni, de kibírható. Viszont nekem nem vált be. Nagy hévvel vágtam bele. Sajnos enyhén szőrös háttal lettem megáldva. Elvileg én pont ideális is lennék, mert fehér bőröm van és fekete szőröm. Én Szolnokon voltam. A nő azt mondta 4 kezelés elég szokott lenni. Hát végül 8 kezelésen voltam, de így sem ért semmit. 8 kezelés után abba kellett hagynom, mert nyár jött és melegben nem csinálják. A szőr ugyan úgy kinőtt. Ugyanannyi, mint volt. Alkalmanként 30 000Ft-ba került 2 éve ez nekem + a benzinpénz. Tehát lényegében 250 000Ft-ot kidobtam az ablakon a semmiért.


A kérdésedből ítélve nő lehetsz, talán neked a gyengébb szőrzet miatt hatni fog valamit.

2020. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok.


Most látom a 6-os belinkelte a másik kérdést. Ott meg én vagyok a 8-as hozzászóló :D

2020. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!