Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elofordulhat, hogy a Müller...

Elofordulhat, hogy a Müller drogériaban hamis terméket áruljanak?

Figyelt kérdés

15-én vásároltam egy Biotherm arclemosot a arkadban lévő Müllerben. Alapból le volt akcióba, meg volt hozzá kupon is. Csak lekaptam a polcról, meg se néztem a terméket és vittem is a kasszához.

Előtte ugyanebből a biotherm arclemosobol vettem egyet a Douglasban, és rendeltem a notinorol. Az a 2 termék teljesen megegyezett.

Amit a Müllerben vásároltam itthon tűnt fel hogy bár a kupak le volt fóliazva, az elején gyárilag van egy nyilas, az arclemoso pedig teljesen más színű és illatú mint az előtte használt 2 doboz. Kibontaskor pedig valami olajos réteg folyt ki belőle, a másik 2nel ilyen nem volt



2020. febr. 21. 21:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést a hibákért, autocorrect... 😅😅

Valamint még a Müllerben vásárolt termék "batch kódja" us furcsa, van benne egy rombusz alakú jel ami se nem o se nem 0? 🤔

2020. febr. 21. 21:49
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem jellemző hogy a Müllerben kínai kamu cuccokat árulnak. Abból lehet eltérés, hogy a Müllerben közvetlenül a német piacra termelt árukat árulják, míg más boltok a kelet európai holmikat. A kozmetikai cégeknek is több helyen vannak üzemeik, a csomagolás és a recept kis mértékben változhat egy márkán belül.

Az olajos réteg csak azt jelzi, hogy sokat állt a polcon.

2020. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönom a választ! 🤗

Igen, ez lehet a probléma... A batch kód alapján sikerült rakeresni, 2015 októberi termék. 😞 Hiába volt lezarva, nem tudom hogy merjem e így használni

2020. febr. 22. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi baja.
2020. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mülleres dolgok német gyártmányok, a Douglas és a Notinobis kelet-európai. Ettől semmi baja nincs.
2020. márc. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemaRendőrség ***** válasza:
22%

Én nem használnám.

Egyrészt nagyon régi, másrészt nem nekünk gyártották.


Persze lehet azzal jönni hogy egy faj az emberi faj, de még szomszédoknak is teljesen más bőre van, nemhogy emberfajtáknak.

Attól, hogy a németeknek lehet nem rohad le a bőre, neked megvan az esélye.

Idáig bármit vettem müllerből vagy hibás vagy veszélyes volt.

Testápolóiktól kipattogzik a bőröm, wc papír silány minőségű szakad és durva, óvszerük veszélyes mindkét nemre.

2020. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!