Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi jó mitesszeres bőrre?

Mi jó mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés
Az arcomon is elég sok mitesszer van, viszont pont ma vettem észre hogy a vállam és a hátam eszméletlen ronda állapotban van. A helyzet pedig az, hogy hiába kenegettem Rossmanos erre kifejlesztett krémekkel, nem segített. Kozmetikushoz pedig nem lenne mindig alkalmam elmenni, illetve amennyire krízis helyzetben van most a bőröm, az anyagi hozaték se lenne semmi. Valakinek van erre egy nagyon jó, bevált módszere?

2020. febr. 22. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Kamasz korban vagy? Mert ha igen, akkor ez természetes, és idővel javulni fog a helyzet.

Addig is, étkezz egészségesen, kerüld az olajos magvakat, csokikat ès csipszeket!

Sok vizet fogyassz, kerüld a cukros löttyöket!

Ha durva a helyzet érdemes vérképet kérni, hogy van-e valami gyulladàs a szervezetben, vagy akàrmi probléma.

Piszkos kézzel ne fogdost, ne nyomkodd magadnak!

Kell egy jó arcàpolàsi rutin.

Egy arctisztító, arcradír és hidratàló krém.

Arctisztítás reggel és este. Arcradír pedig max heti 1x.

Fontos hogy inkább gyógyszertàras vagy professzionàlis termékeket vegyél. Kerüld a drogeriàsokat.

A drogeriásnak alacsony a hatóanyag tartalma, és tele van felesleges anyagokkal.

Ha sminkelef magad, akkor mindig alapossan mos meg az arcod minden este!

2020. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!