Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne erősen sötét...

Hogyan lehetne erősen sötét barna hajból (szinte fekete) ilyen vöröses barna hajam?

Figyelt kérdés

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a közép barna hajamat befestettem csokibarnára és szinte fekete lett. Ilyen már több, mint féléve, de már eléggé unom és nagyon szeretnék vöröses barna hajat. Bármilyen ötletért nagyon hálás lennék!

Most ilyen: [link]

És ilyet szeretnék: [link]


2020. febr. 22. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért az a kép amit belinkeltél messze van a feketétől.

Ha olyan mint a képen akkor egy picit (óvatosan) szivatsz belőle majd ráfestesz egy intenzív vöröset. Én így csinálnám.

Ha meg majdnem fekete hajad akkor meg valószínű jó sokat kell szivatni belőle, ami több mint valószínű, hogy foltos lesz, tudom mindenki ezt mondja, de bízd fodrászra.

Én egy párszor már belefutottam a késbe azzal, hogy magamnak csináltam (bár én mindenhogy tetszek magamnak 😂)


Sötét színre mindegy, hogy milyen festéket kensz, nem fogja befogni.

És ha le is szivatod fodrásszal akkor is csak rókavörös leszel elsőnek.

2020. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!