Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb egy fiúnak?

Melyik jobb egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Nekem most jelenleg ilyen a hajam:

[link]


A barátnőm azt akarja, hogy toljam le kopaszra, vagy 1 centisre. Nem tudom, hogy mivel lenne jobb az, mint ez. Tehát melyik jobb? Ez ami most van - Felállított, zselézett? Vagy a tüsi - letolva az egész?


Barátnőm szerint ezzel sok idő meglenne spórolva, továbbá ő is megnézne engem tüsi frizurával.



2020. febr. 23. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha valakinek pár mm-es a haja,szóval egy próbát megérhet. :) Ha mégsem jó, visszanöveszted a jelenlegire.
2020. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le tükörsimára. Szerintem az a legszexibb, a pasimnak is olyan... imádom frissen borotválva simizni a fejét 😊 20/L
2020. febr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor most hallgassak a barátnőmre? Állandóan ezzel nyaggat, sőt egyszer éjszaka bele is vágot. Egyszer-kétszer szokta ő vágni, és akkor is mindig próbál többet vágni a teteéből. Sohasem, voltam kopasz, és félek ha most letolom pár centisere, akkor aztán várhatok arra, hogy visszanőjjön.
2020. febr. 24. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a felallitott haj borzaszto, bocsanat.

Szerintem is probald ki a rovidet, ugyis visszano. Jobb, mintha nem tenned meg, es bannad.

2020. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, kipróbálom. Levágatom. És ollóval essünk neki, vagy hajnyírógéppel? Gondolom a hajnyíróval?!
2020. febr. 24. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lepd meg a barátnődet azzal, hogy bemész egy borbélyüzletbe, és kérsz egy tökéletesen sima fejborotválást, késes borotvával. Hatalmas élmény lesz, neked is, ahogy elkészül, és neki is, amikor meglátja, szerintem imádni fogja.
2020. febr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megtörténet a "fejborotválás". Nagyon furcsa, hogy nem lehet "megtépni". Igazából barátnőmre hagytam, mert eddig is nagyon pályázott arra, hogy egyszer letolhassa nekem. Nagyon élvezte, meg amúgy én is.
2020. febr. 26. 16:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Először géppel mentünk át az 6 cm-s hajon, attól lett kb 1 cm. Majd leborotváltuk azt is
2020. febr. 26. 16:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen barátnőm lenne
2020. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Miért milyen barátnőd van?
2020. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!