Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredező, hulló haj ellen?

Töredező, hulló haj ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam már pár hónapja. A töredezés részben azért van, mert túlzottan csavargatom, tekergetem a hajam, amiről nem tudok leszokni. Viszont a hulláson segíthet az, hogyha szedek valamilyen vitamint rá? Vagy tudtok valami tippet, amitől jobb lenne a helyzet?
2020. febr. 23. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Így van, vitamin és sok folyadék.

Vitaminbol ezek:

Biotin, B5-Vitamin, C-Vitamin, A-Vitamin, B1-Vitamin, B3-Vitamin, B6-Vitamin, B3-Vitamin, B12-Vitamin, D-Vitamin, Folsav, Magnézium, Kovaföld, Aranyköles kivonat, Búzacsíra kivonat


Kb ezek kellenek a hajnak.


Vannak komplex kapszulák erre, pl a magic hair tök jó, én azt sokáig szedtem, vagy hair clinic, hair bunnyt is néha látom reklámban de azt nem próbáltam ki. de egyenként is megveheted, én most így csinálom. Rossmannba vettem meg őket, csak az A vitamint hagytam ki, mert azt terhesen nem szabad nagy mennyiségben 🙂 egyébként a magic hair ajánlom, csak az a vitamin miatt le kellett váltanom egy 9 hónapra...


És én sampont és balzsamot is valtanék, a herbal essences szintén rossmannba is kapható, az epres mentás nekem nagyon bevált, nagyon szép sima és puha tőle a hajam. Balzsambol a passion fruitosat használom.


A törött végére pedig sajna csak olló.

2020. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2020. febr. 23. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sosem csinálnám ezeket, amit az elsö írt. Ha felborítod a tested természetes vitamin balanszát, attól nagyon könnyen rákos lehetsz. Inni kell sokat, abban van minden szükséges vitamin. Törött hajvégre meg velaterápia. De a közhiedelemmel ellentétben a törött vég se csúnya, ha nem száraz a haj.
2020. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!