Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit baja lehet a hajamnak és...

Mit baja lehet a hajamnak és mit használjak rá?

Figyelt kérdés
Mikor hajat mosok,utána 1-2 napra olyan zsíros lesz a hajam mintha 3 hete nem mostam volna hajat,mikor kiengedem és hozzá érek olyan mintha disznózsírba mártottam volna a kezem!Mi baja lehet,és mit használjak rá hogy ne legyen ilyen zsíros?

2020. febr. 23. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, most mit használsz?

Ugye a balzsamot, pakolást nem az egész hajadra viszed fel, csak a végekre?

2020. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

1. nem tudom

2. a borotva biztosan segít

2020. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 nem ilyen,undok valaszt szerettem volna de azt javaslom ha nem értesz hozzá ne kommentelj és borotváld le magadnak a hajad
2020. febr. 24. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy rossz sampont használsz. Válts. 3 napnál sűrűbben pedig ne moss hajat, mert ilyenkor is jobban zsírosodik. Balzsamot ha használsz ne rakd a fejbőrödre. Többnyire hajvégre szokták töredezés ellen.
2020. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!