Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fura, ha egyszer egyenes a...

Fura, ha egyszer egyenes a hajam, maskor meg gondor?

Figyelt kérdés
Alapbol hullamos/erosen hullamos hajam van...Egy heten belul eleg sokat valtoztatom, neha gondoren hagyom, aztan a het masik felere viszont mar kiegyenesitem...De olyan is volt mar, hogy ket egyetemi tanora kozti szunetben valtoztattam rajta :,D. Volt mar olyan, aki azt hitte messzirol, hogy van egy ikertestverem es kulonbozo keppen hordjuk a hajunkat. Az egyenes, enyhen hullamos es a hullamos is jol all szerintem, de a tobbseg nem szokta ennyire varrialni a hajat :,). Hasznalok hajvegapolot mindig, hogy ne legyen olyan szaraz, neha segit, neha nem. 22/L

2020. febr. 23. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Legalább nem unalmas, hanem változatos. :D Csak aztán a sok hajvasalással vigyázz, nehogy megártson a hajadnak. :)
2020. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen fura dolog, hogy suliban ezzel szórakozol. Semmi különös nincs benne a többség tudja, hogy a hajvasaló és sütővas létező, mindenki számára elérhető dolgok.
2020. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!