Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vannak mitesszerek a...

Miért vannak mitesszerek a halántékomon és azzal egy vonalban, a fülem mellett? Hogy lehet ôket eltûntetni?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen ahol a pajeszom van, ott jön ki egy csomó és magamnak nem tudom ugye rendesen kinyomni. Nagyon zavarnak.

19/L



2020. febr. 24. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Lehet hogy nem mosod rendesen az arcod, és marad szennyeződés abban a vonalban. Ugye a pajeszod és a hajvonalad is felfogja a mindenféle atmoszférikus szennyeződést.

Ez miatt eltömődnek a pórusok.

Magadnak ne nyomkodd! Mert begyulladhatnak.

Fordulj kozmetikushoz, aki kitisztítja szakeszerűen ott a bőröd! Utàna pedig figyelj oda az arcmosàsnàl, hogy ott is jó alapossan dörzsöld és mosd meg!

2020. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ott is alaposan ki kell tisztitani. Vagy az is lehet, hogy a samponod hajmosas kozben irritalja. Nekem is voltak ott pattanasok (lany vagyok), de nekem azert, mert a hajam odalog.

Viszont elkezdtem kenni Biocomos mirtill kremmel, es mar masnal reggelre meglepoen szebb lett, mara alig latszik.

2020. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!