Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van, aki megvette a teljes...

Van, aki megvette a teljes otthoni Olaplex szettet? Vélemények?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten jó, szerintem megéri.

Ugyan nem egészen olcsó, de legalább szép a hajam, hosszú idö után megint.

Mivel erösen öszülök, emellett enyhébb dauerre is szükség van ahhoz, hogy valamennyire is normálisan álljon a hajam, ezért nagyon meg vagyok vele elégedve, az eredmény igen látványos.

2020. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reménykedtem benne, hogy ilyen választ fogok kapni. :D Jól hangzik, szerintem rászánom magam nemsokára.
2020. febr. 24. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen próbáld ki, aztán meglátod, neked mennyire válik be.

A fodrásznöm is nagyon meg van vele elégedve, és nem azért mondja, hogy többet adjon el. Nagyon lelkes, becsületes, és "megszállott", ha valakinek nem sikerül valami úgy, ahogy akarta, ö van a legjobban letörve, és minden pénz nélkül újra megcsinálja

2020. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!