Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok a Loreal...

Mit használtok a Loreal Prodigy világos hamvasszôke hajfestèke helyett mióta kivonták a forgalomból?

Figyelt kérdés
Egyszerûen nem talàlom azóta az igazit:(( Az annyira jó volt ès bevàlt nekem.
2020. febr. 24. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajj, én is Prodigy őrült voltam, csak férfiként. Meg jó illatú volt a balzsama. Nem találtam olyat, ami pótolná, de a legközelebbi hasonló nekem a L'Oreal Casting Creme Gloss, ezt használom. A szín természetes, csak hamar kikopik. Festés után 8 nappal már látom a nem lenőtt, hanem kikopott ősz hajszálakat. Prodigy-nél ilyen nem volt. Sőt, ez még talán mintha kicsit jobban szárítaná a hajam. Nem akartam megint L'Oreal-t venni, mert cserben hagytak, de nem volt kedvem kísérletezgetni mással, meg ahogy néztem, nincs is nagyon más a polcokon. Azon gondolkodok átváltok a No Grey lotion természetes hajszín visszaállítóra.
2020. febr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy vàlaszoltàl!

Èn is a Casting Cream Gloss-t fogom szerintem kipróbàlni.

2020. febr. 26. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!