Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, töredezett haj ellen...

Száraz, töredezett haj ellen valami tanács?

Figyelt kérdés

Már rengeteg sampont, balzsamot és pakolást kipróbáltam már különböző márkáktól, különböző ár kategóriában, de egyikre sem tudtam azt mondani hogy ért is valamit.


Valakinek esetleg tud olyat ajánlani ami tényleg segít?


2020. febr. 25. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Első lépés, hogy a száraz részeket mind levágatod. Hiszen a száraz részeket semmi nem hozza helyre már.

Vegyél olyan fésűt ami nem töri a hajat.

Óvatosan fésüld mindig a hajad.

Kicsi fokozaton szárísd a hajad, nyàront ezt el is hagyhatod.

Kerüld a hőveltörténő hajformázást!

Azért írtam ezeket is le, mert ha ezeket nem veszed figyelembe, akkor semmilyen termék nem fog hatni!!!

2020. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1-esre ne hallgass, hülyeséget ír. Fodrász vagyok, lényeg, hogy egészségesen egyél, sokat igyál, és ne vond be a hajad semmilyen kencével. Szárítsd meg MINDIG hajszárítóval, mert ha nem szárítod, összerántja a szerkezetét a víz, és attól fog törni. A töredezéshez pedig ha meg akarod hagyni a hosszát, keress olyan embert, aki csinál velaterápiát. Ha nem számít a hossza, akkor pedig melegolló, de semmiképp se sima, ha törik.
2020. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!