Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nincs rendes arcszőrzete...

Miért nincs rendes arcszőrzetem? Más is van így?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok. Sajnos genetikával örököltem a kopaszodást. Már 18 évesen elkezdtem fejtetőn kopaszodni, így kénytelen vagyok most már borotválni a fejemet. Viszont ha jól tudom a férfias típusú kopaszodást kiváltó hormon a test többi részén erősebb szőrnövekedést okoz. Ez meg is van a mellkasomon, hasamon és a hátamon is. Hátamról le is szedem rendszeresen. Viszont szeretném kompenzálni a kopasz fejemet, mert nem szeretem. Szerintem hozzám nem illik, de sajnos nem tudok mit tenni, ilyen genetikát örököltem. Borostát szeretnék hagyni az arcomon, de nem tudok rendeset, mert ritkásan nő a szőr. Két oldalt középen van egy foltban kimaradva. A többi részen sem sűrű egyáltalán, de legalább ott mégis csak van valami.


Csak számomra ez olyan fura. A testem többi részén erős szőröm van, de az arcom ebből pont kimaradt.


2020. febr. 25. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Rengeteg férfi van ezzel így. Ez a genetikád, nem tudsz mit tenni..
2020. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!