Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű legyen a hajam?...

Milyen színű legyen a hajam? Milyen márkát ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Alapból sötétbarna hajam van, de nyárra be szeretném festeni. Sok helyen olvastam, hogy a fekete öregít, roncsol, sápít. Igaz ez? Mert ha igen, akkor inkább a legsötétebb barnára festem. És a hajfesték kb. meddig tart? Mert az iskolámban nem szabad festetni a hajat, én meg nem akarok szabályt szegni :D. És ha festem akkor egy barátnővel otthon, mennyire nehéz? (Ő szőke melíresre szeretné, de fodrásznál.) Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2020. febr. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajfesték lenő, a hajszínező kopik ki. Amúgy nagyon sok suliban tiltják a hajfestést, de szerintem a természetes színekkel a legtöbb sulinak nincs baja. Nálunk is pl. az extrém színeket nem engedik, de a barna, szőke, fekete, vörösre festéssel nincs bajuk, mert az nem extrém. Ha sötétebbre akarod, akkor akár otthon is meglehet. Amúgy igen, elvileg a fekete az, ami nagyon roncsol, és nehéz tőle megszabadulni. De mivel alapból sötétbarna a hajad, kétlem hogy annyira zavarna a fekete, hogy megakarj szabadulni tőle. Plusz ha nem rendszeresen fested, csak kipróbálod, akkor a fekete is tök okés. :)
2020. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos! ^^
2020. febr. 25. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én feketére szoktam festeni a hajam. Nagyon fehér a bőröm, ezért tényleg sápaszt, de minimális sminkkel ezt is lehet korrigálni. Nekem két hetente kell újra festeni.
2020. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hajam eredetileg világosbarna. Vörösre festem évek óta. A hajfesték viszont nem kopik ki, hanem lenő. Tehát a hajad töve eredeti színű lesz, míg az alja festett. Szóval folyton újra kell festeni, vagy elmész fodrászhoz aki a megfelelő árnyalattal visszafesti az eredti színre és akkor nem lesz gond a lenövés. Ha csak nyárra szeretnéd, inkább a színezőt javaslom, van sokféle és pár hét alatt kikopik. Festeni és színezni is lehet otthon, de ne szőkével kezdd.
2020. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!