Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetetek mit csináljak a...

Szerintetetek mit csináljak a pasim hajával?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. A pasim megkért, hogy mostantól én vágjam neki a haját, mert a fodrászat nagyon drága. Most pár napja volt az, hogy először vágtam neki a haját.

Azt tudni kell róla, hogy nagyon piperkőc, és mindig egy órát igazgatja a haját a tükör előtt.


Elkezdtem neki vágni. Az oldalával nem is volt semmi baj, mert csak 2-essel lekellett vágni neki.

Viszont a teteje....

Hosszú haja van (kb 5-6 cm).

Mondta, hogy vigyázzak, ne vágjak sokat. Nem is vágtam neki sokat belőle.

Tudjátok van ez a ritkítóollo, és há mondtam neki, hogy megritkítom neki.


Viszont véletlen az igazi ollóval kezdtem el neki nyesni a haját, pont elöl. És, hát mikor összecsuktam az IGAZI ollót, ugy levágtam neki, hogy legelöl pár mm-s lett neki.

Gondolhatjátok milyen mérges volt. Ezután pedig már nem lehetett mást tenni, lenyirtam neki az egész teteét. Elkezdett még pityeregni is, de mondtam neki, hogy fél év után újra visszanő.

Viszont ez miatt nagyon nagy a bűntudatom :(



2020. febr. 25. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fodrasz nem eget rengeto osszeg raadasul egy ferfi hajvagas max 2-3000 forint kornyeke (legalabbis felenk) annyit havonta szerintem siman ki lehet birni. Te nem vagy kepzett fodrasz nem is varhatja el a pasid, hogy ne bakizz vagy tokeletesre csinald. Raadasul a haj visszano..foleg egy rovidebb fazon par honap. Emiatt ne legyen buntudatod a pasid meg ne picsogjon..
2020. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lol mekkora smucig :D
2020. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Persze, mert nem vetted észre, hogy milyen ollóval vágod....

Aha...

Te vagy a srác,aki azon pörög, ki fogják nevetni, mert letolta a haját nullás géppel?

2020. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És akkor most mit csináljak? Vegyek neki valami hajnövesztőt, amivel gyorsabban nő vissza.

Tudtok valami sampont, vagy valamit? Vagy hagyjam, hagy szenvedjen a tüsi hajával? :D

2020. febr. 25. 18:37
 5/9 A kérdező kommentje:
A harmadik kommentelőnek: a szöveg eleén írtam hogy lány vagyok :D Nem fiú!! Erre az oldarra 5 napja regisztráltam, és eddig ez volt az első kérdésem ezen az oldalon. Nyugodj meg :D Ez az első kérdésem itt :)
2020. febr. 25. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így járt, legközelebb majd nem spórol a fodrászon. Nem a te hibád, biztosra veszem, hogy végig magyarázott közben hogy mit hogyan, simán összezavarhatott ő is.
2020. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na én ezért nem nyúlok a párom hajához :D

Mindig azt mondja, hogy olyan egyszerű, minek költsön fodrászra, biztos meg tudom csinálni én is. De tudom, hogy akkor nagyon mérges lenne, ha elszúrnám. Inkább nem is vállalom.

2020. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Győzd meg, hogy nagyon jól áll neki a kopaszság, sőt akár a borotválást is kipróbálhatnátok.
2020. febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszanő majd. Ebből pedig tanul, ha annyira igényes a hajára ne spóroljon a fodrászon.
2020. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!