Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magamnak otthon hogyan lehetne...

Magamnak otthon hogyan lehetne lépcsőzetesen levágni a hosszú hajamat?

Figyelt kérdés

Egy videó alapján csináltam, de az nagyon gázos lett, mert az elején a füleimig sme ért, a végéből meg nen vágott semmit, maga a formája szép volt. Meg a hajegeynesítés után tiszta töredezett az egész, de egy hajmosást bírt ki amúgy is.


Fodrász meg mindig elcseszte, gyakorlatilag a derékig érő hajamból vállig sem ért, meg nem is lett lépcsőzetes igazából... A másiknak meg mondtam, hogy vágjon, erre csak kb. 1 centit, meg folyamatosan hallgattam, hogy milyen szar a hajam...


2020. febr. 25. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Elvileg valahogy úgy lehet, hogy az összes hajadat összefogod a fejed tetején. Ha a homlokodhoz van közelebb a copf, akkor nagyobb lesz a fokozat, ha hátrébb van, akkor nem lesz annyira lépcsős.

Én kipróbáltam már egyszer, hosszú a hajam, gondoltam nem baj, ha elcseszem, még ha abból vág a fodrász úgy is hosszú marad. Annyira nem lett szörnyű, de azért egész más, ha egy normális fodrász vágja le, úgyhogy én többet inkább nem csinálom itthon. :)

Szerintem keress egy jó fodrászt, akit mások is ajánlanak.

2020. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=PfuWpFkKwjI

Legjobb video erről amit a youtube-on találtam.

2020. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Jaj, amit az első írt, azt ne! Nem rosszból, de ha összefogod a hajad, össze-vissza vágod le... Én vennék egy nyesőt nem drágák, 300ft-os wilkinson pengék jók bele

[link]


Magadnak ezzel tudod legegyszerűbben levágni olyanra, amilyenre szeretnéd. Ha szeretnél online utánakeresni még, videót nézni róla, akkor angolul így tudsz rákeresni: razor blade.

2020. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok: angolul elírtam, elnézést. Helyesen: razor comb. :)
2020. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell keresni egy jó fodrászt. Bár mire az elcseszett hajadból normális fazon lesz, sajnos sokat kell vágni.
2020. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!