Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket rendeljek DM, Rossmann,...

Miket rendeljek DM, Rossmann, Müller üzletekből? Mi az ami bevált nektek? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Külföldön élek... itt nincs se DM, se Rossmann, se Müller 😥

DE tudok rendelni Németországból.

Csakhogy mivel eddig ezek közül leginkább a DM termékeit használtam... a másik kettőről csak hallottam...

Ezért most kíváncsi vagyok, hogy mik azok a termékek ( konkrétan márka és név szerint!) amiket ezekből az üzletekből vesztek, és nagyon beváltak! <3 ( persze leginkább saját márkás termék érdekel, de jöhet más is)


Lehet az bármi haj ápolástól 🧖‍♀️💇‍♀️elkezdve, a sminken💄 és bőr ápoláson 🛀👍keresztül, a sarok keményedésig 🦶 ... 🤣

viccet fére téve... tényleg bármilyen termék jöhet amit IMÁDTOK!!!!


2020. febr. 25. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Rossmanből:

Veet szőrtelenítő krém

Dr Chen-es vitaminok

Naturlandos termékek

ha esetleg a sarkadat feltöri a cipő akkor Fuss Wohl ragosztós sarokvédő az jó

Yamuna szappanok


DM:

Baleás termékeit dicsérik, én egyszer próbáltam egy ilyen szappant és jó volt

2020. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a sajátmárkás termékeket mert olcsók és egész jó minőségűek.

Amit most használok:

Trend it up szemöldökspirál

Isana mézes-tejes hajápoló

Balea/isana med tusfürdők mert illatmentesek

Balea/isana ureás kéz vagy labkrém, illetve lábkrémből kb az összes baleásat szeretem

Ami nem sajátmárkás és használom

Garnier rózsaszín micellásvíz

Batise (asszem így kell írni) szárazsampon

Syoss keratin heat hővédő

2020. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr Chen-es vitaminok helyett én inkább a saját márkásat választanám. Vitamin vitamin, nem valami bonyolult dolog. Ugyanaz van bennük, csak jóval olcsóbbak a saját márkásak (DM és Rossmann is).
2020. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lényegében nagyon hasonló a kínálat, - alsó és közép árkategóriás dekorkozmetikai márkák tekintetében 1-1 van, ami agy egyikben megtalálható, a másikban nem, illetve a sajátmárkás termékek.

Maybelline, L’Oreal, Catrice az összesben van.


Müller:

Talán itt a legnagyobb a választék. Itt a másik kettővel ellentétben vannak felső kategóriás márkák is kozmetikumok terén pl. Estée Lauder, Chanel, Dior, YSL...stb. Parfümből is nagyobb a választék.

A kedvenceim, amiket csak itt szoktam megvásárolni, az a jojoba olajuk, - ugyanis itt a nagy, 100 ml-es kiszerelést adják annyiért, mint a másik két helyen “pofátlan” módon a kis 30-50 ml-est SE. Semmivel nem gyengébb a minősége, ugyanazt tudja, nem mellesleg így sokkal gazdaságosabb, hiszen napi szinten használom az arcomra.

Az aloe vera géljüket, illetve a testre való aloe vera lotiont is nagyon szeretem tőlük.

Kozmetikumok terén a többivel ellentétben itt van Sleek, TheBalm, amik erős márkáknak bizonyulnak a személyes tapasztalataim alapján.


Dm:

Amerre járok, talán Dm-ből van a legtöbb, és általában mindent megtalálok, amire szükségem van.

A Biobaza tusfürdőket nagyon tudom ajánlani, mert természetesek, és zseniális illatuk van, - de elég nagy a kínálat bio, környezetbarát, szulfátmentes tisztálkodási dolgokból.

Ételek tekintetében elég sok cukormentes dolog is van a készételek között, ami nekem áldás (persze, alaposan meg kell néznem az összetevőlistát 😄), - nagyon szeretem a pestojukat, illetve a 100% növényi zöldségkrémeiket.

Kozmetikumok terén érdemes szétnézni a sajátmárkás Trend It Up dolgok között. Amikor bejöttek a képbe, azt hittem, biztos valami “gagyi, low budget valami” lesz, de hihetetlen jó minőségű dolgokat lehet találni, - főleg a por állagúak között.


Rossmann:

Itt is akadok jó dolgokra, de talán itt a legbasicebb a kínálat. Amik kellenek smink, fogkrém, illatszer téren, átlátható körülmények között megtalálom. Jelen van minden olyan márka, amit máshol is megtalálsz, - talán még a Lovely-val kiegészítve, ami az Insta pörgető tinilányok kedvence, - hiszen számos olyan terméket legyártanak, ami (legalább is) színvilágra és kinézetre kísértetiesen emlékeztet olyan fancy márkák termékeire, amit itthon egyáltalán nem, külföldről pedig csak horror áron lehet beszerezni (Kylie lip kit, Huda Beauty...stb), - mégsem a patkányméregből kutyult mérgező EBay-es vacak, hanem minősíthető az összetevő lista. A minőségéről nem tudok sokat, - évekkel ezelőtt próbáltam körömlakkot tőlük, és volt olyan jó, mint egy Moyra.

2020. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rossmannba járok leginkább.

Saját márkás termékek közül

- az Isana tusfürdőket nagyon szeretem, sokféle illat, és mert én szivaccsal mosdok, kiadós is

- az Isana 6 pengés borotváját is szeretem

- és ami még Isana az arcápoló kapszulák és a körömlakklemosó

- Rival de Loop körömlakkok is jók, ha nem tartod macerának hetente frissíteni

- Aloutte toalettpapír


Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2020. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Müllerből semmit!!!

Bármit vettem idáig mindent visszavittem, mert hibás vagy veszélyes volt. Ráadásul nagyon undok és paraszt dolgozók is vannak a helyi boltban, de maga a cég ügyfélszolgálata sem jobb

2020. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Müller nincs a közelünkben, ezért ott nem vásárolok.


Dm-ből a Rimmel London körömlakkot, a Taft világoszöld csomagolású hajhabját, az Alverde hyaluronos-algás arckrémét, és arclemosóját. Szeretem a teafaolajos arcpakolását is, de az nyilván nem minden bőrtípusnak jó.


A Rossmannból az Isana fekete csomagolású hajhabját, és a Catrice Camou Flage (bocsi ha rosszul írtam le) korrektorát

2020. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!