Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nincs bőrhibám hogyan...

Ha nincs bőrhibám hogyan ápoljam a bőröm?

Figyelt kérdés

Szép bőröm van, kicsit fénylik, alig vannak mitteszereim. Érdekel hogyan foglalkozhatnék vele, most hogy elkezdtem sminkelni. Igyekszem jó minőségű termékeket használni, ezen nem spórolok

A rutinom:

Reggel-naptej

Este-sminklemosó, tonik, szempilla ápoló és carmex (ajakbalzsam)

Mit gondoltok? Örülnék néhány tippnek aki ért ehhez:)



2020. febr. 25. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nincs különösebb bőrhibád ezért csak az állapotod fenntartása illetve a bőröd hidratálása a legfontosabb. Reggel este fontos az arctisztítás valamilyen kímélő géles állagú arclemosóval, hidratáló krém használata reggel is és este is lehetőleg ne legyen benne parfüm, parabének, alkohol. A hidratáló krém előtt esetleg egy hialuronsavas szérum is jó lehet, illetve az szuper hogy használsz fényvédőt az télen is fontos!:) Ajánlom a skinsmart oldalát ott rengeteg terméket találsz a tudaros bőrápoláshoz, illetve segítséget is találhatsz arról, hogy milyen termékeket használhatsz plusz minden terméknek nagyon részletes leírása van hogy mi van benne, mire jó és hogyan használd. Vannak drágább illetve olcsóbb termékek is. Én onna szoktam The Ordinary termékeket venni, a sima hidratáló krém az egyik kedvencem attól a márkától plusz a Geek&Gorgeous márkától a hialuronsavas szérum és az azelainsavas szérum, ezek kb olyan 2-3ezer ft körül mozognak és napi 1 használattal olyan 2 hónapig tart nekem 1 üvegcse :)
2020. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hű, nagyon szépen köszönöm a választ:)
2020. febr. 25. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább a márka számít szerintem.

Vegyél professzionális termékeket amiket kozmetikusok használnak. Ne drogériásat mert azok tele vannak mindenféle kemikáliákkal.

Én a helyedben csak sima hidratáló arckrémet használnék, semmiféle tonikot meg ilyeneket.

2020. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leírhatnád a konkrét termékeket is. Pl egy alkoholos tonik borzasztó, egy hidratáló tonik tökéletes.

Én annyit változtatnék, hogy sminklemosás után egy sima géles arclemosót is használnék (pl cerave hidratáló arclemosó), ugyan ezt használnám reggel is. Plusz egy sima egyszerű hidratáló estére (pl the ordinary NMF).

Én is azt ajánlom, hogy a skinsmart.hu-n nézz szét, nagyon érthetően le van írva minden IS

2020. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bioderma micellás víz, mixa tonik érzékeny bőrre, naptej meg valami gyerek cucc asszem ausztriából szval nem tudom
2020. febr. 28. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!