Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Találkozott már valaki olyanna...

Találkozott már valaki olyannal, hogy nem nőtt a frufruja?

Figyelt kérdés
10 éve vágattam frufrut, amit elég gyorsan megbántam és hagytam növeszteni. A problémám az, hogy azóta se nőtt össze egy hosszra a hajam többi részével, inkább törik, de nagyon. Eddig maximum az állam alá 3 cm-rel nőtt meg és egy 7-8 centit mindig vágni kéne belőle,annyira törik. A fodrászom nem tud rá mit mondani, nekem meg elegem van, hogy 10 év után se tud visszanőni normálisan. Valaki találkozott már ilyennel?

2020. febr. 26. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem láttam még ilyet, de szerintem valami vitamint, étrend kiegészítőt kéne szedned, mert nem lehet amiatt törik ennyire

És levágatni akár kb egy hosszra is, ha merész vagy.

2020. febr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!