Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A korrektor és a napfény?

A korrektor és a napfény?

Figyelt kérdés
Télen kezdtem el használni korrektort, 1-2 pattanás eltüntetésére. Amit használok nagyon szeretem, nem az a célom, hogy lebeszéljenek. Szóval, itt a meleg, napos idő. Ha én korrektort teszek fel magamnak, akkor mennyire káros úgy, ha mondjuk egész nap süti a Nap?

2020. febr. 29. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nők ezrei mászkálnak úgy az utcán nyáron is, hogy nem csak korrektor van rajtuk hanem alapozó is. Minden este alaposan mosd le, reggel pedig használj fényvédőt, és nem kell aggódnod.
2020. febr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. febr. 29. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron elaludtam úgy a napon, hogy be voltam korrektorozva:D azonkívűl, hogy szétfolyt az arcomon nem lett más bajom. Persze ezt ne tedd, csak mondom, hogy nincs akkora baj belőle :) hordd nyugodtan, nyilván napozni nem korrektorban mész majd.
2020. febr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
😆 legalább nem lett rossz vége, és egy olyan tapasztalatot kaptál, amit átadhatsz az olyan kis parázó kislányoknak, mint én :D
2020. febr. 29. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot: rengetegen egész nap full sminkben vannak, csak éjjel nem nyilván. Semmi bajod nem lesz
2020. febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!