Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Közepesen hosszú hajamat...

Közepesen hosszú hajamat milyen stílusban hordjam? (FIÚKÉNT)

Figyelt kérdés
Szóval adott egy közepesen hosszú haj, (privátban küldök róla képet) és nem tudom milyen stílusban hordjam. Hiába fésülöm be reggel jól, kilépek az ajtón, vagy csak szimplán lépek pár lépést, és a hajam azonnal szétrázódik és hülyén áll.. Hajlakkozni / zselézni pedig nem tudom hogyan kéne. Eddig néha úgy csináltam, hogy beállítottam a hajamat, és utána fújtam rá hajlakkot, de úgy meg lelapult az egész, és kb 1 óra után ugyanúgy szétcsesződött.

2020. febr. 29. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz..:))
2020. febr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Növeszd meg és válaszd szét középen, vagy göndörítsd be. Amelyik neked jobban áll.
2020. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fodrász vagyok,kuldhetzs képet,megmondom milyen haj lenne jo
2020. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amit te szeretnél és szerinted jól áll! Ha látszik rajtad, hogy szereted magad az a lányokat is megtudja fogni, hidd el:3
2020. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőrkopaszra borotválva.
2020. márc. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!