Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok a Ximi Vogue-ban...

Szoktatok a Ximi Vogue-ban kozmetikumokat vásárolni? Mennyire váltak be?

Figyelt kérdés
Elsősorban arcápolási termékek és tapasztalatok érdekelnének. Köszönöm

2020. márc. 1. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, és nagyon beváltak.


Nagyon sok szövetmaszkot vettem már ott, és mindegyik jobban tetszett, mint mondjuk egy DM-es vagy Müller-es. Valahogy mintha normálisabb arcméretre készülne, és jó sok cucc van rajta.


Szemmaszkot is vettem, ami ugyanilyen szövet, az is nagyon tocsogós volt, én nagyon szeretem az ilyet. A húgom a géles szemmaszkot próbálta, amit kis tégelyben árulnak, és azóta amiatt sír, hogy miért nem lehet már kapni.


Mert igen, az egyetlen negatívum, hogy cserélődik a készlet. Régebben volt egy nagyon jó jelly mask, az úgy hidratált, hogy nem igaz. Nem csöpögős meg krémes volt az állaga, hanem zselés, és 30 perc után is az volt, hogy még mindig issza a bőröcském. :D


Próbáltam még tonikot is, "óceánvizeset", az is jól hidratált - ugye a koreaiak a hidratálásra nagyon rá vannak kattanva. Meg próbáltam ilyen algamaszkot, amit kis pohárban árulnak, és úgy néz ki, mint a chia mag. Össze kell keverni vízzel, és feltenni.


Szerintem összeségében jó és olcsó. És a "kiegészítők" is tetszenek, vettem ott ilyen kis tálkát, amiben arcmaszkot tudok keverni, meg beauty blender-szerű sminkszivacsot, 800 ft két darab, és a Sigma ecsetemmel nem tetszett ennyire, ahogy felviszem az alapozót.


A mitesszertapasz volt az egyetlen, amiben csalódtam, nem szedett kis semmit, de az orromat feketére összefogta.

2020. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!